Kursy  

 

Portugalski   Hiszpański   Francuski   Włoski   Angielski

Rodzaj kursu 

 

 

 roczny 

 120h 

 2x / tydzień

 90min / zajęcia  

 wakacyjny

 90h

 4x / tydzień

 90min / zajęcia        

 semestralny

 56h

 2x / tydzień

 90 min / zajęcia

 indywidualny

 do uzgodnienia         

 

 

Portugalski  

   

Niewiele osób o tym wie, ale język portugalski jest oficjalnym językiem krajów położonych na czterech kontynentach i 6 najbardziej popularnym językiem świata. Podczas tych zajęć będziesz miał możliwość nie tylko nauczyć się nowego języka jak i również poznać zupełnie nową kulturę. 

Academia Ibérica jest jedyną szkołą w mieście, gdzie lekcje portugalskiego są prowadzone przez native speakera będącego równocześnie wykwalifikowanym nauczycielem tego języka.


Hiszpański

 

Hiszpański jest jednym z najbardziej popularnych języków świata. Posługuje się nim na co dzień blisko 329 milionów ludzi.

W Academia Ibérica zajęcia prowadzone są zarówno przez native speakerów, którzy jednocześnie są wykwalifikowanymi nauczycielami jak i również przez polskich nauczycieli, którzy swoim entuzjazmem zarażą Cię swą pasją do języka i kultury hiszpańskiej!

Oferujemy wszystkie poziomy nauczania języka hiszpańskiego.

Z nami nauczysz się mówić w języku Cervantesa w naturalny sposób łącząc entuzjazm, relaks i pasję.Francuski

W Academia Ibérica kursy języka francuskiego prowadzone są przez pełnych pasji nauczycieli, którzy oprócz metodycznego przygotowania i doświadczenia w nauczaniu są pełni entuzjazmu do przekazania bogatej wiedzy na temat kultury i zwyczajów Francji.

Oferujemy naukę języka francuskiego na wszystkich poziomach zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych słuchaczy. 

Zanim odwiedzisz najbardziej romantyczne miasto świata poznaj z nami jego język!Włoski

Academia Ibérica kursy języka włoskiego prowadzone są przez pełnych pasji nauczycieli, którzy oprócz metodycznego przygotowania i doświadczenia w nauczaniu są pełni entuzjazmu do przekazania bogatej wiedzy na temat historii, kultury i zwyczajów dzisiejszej Italii.

Oferujemy naukę języka włoskiego na wszystkich poziomach zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych słuchaczy. 


Angielski

 

Język angielski jest obecnie podstawowym językiem wykorzystywanym  międzynarodowym środowisku. Z nami możesz nauczyć się go od podstaw jak i również poszerzyć jego znajomość na wszystkich poziomach.